SSI SCHAEFER – wiodąca marka
atrakcyjnych ofert pracy

Nasza grupa firm jest wśród przodujących światowych dostawców intralogistyki. Zakres naszych produktów sięga od wysoce dynamicznych systemów magazynowych i logistycznych, przez najnowsze wyposażenie warsztatów, fabryk i biur po innowacyjne produkty dla technologii gospodarki odpadami i recyklingu. SSI SCHAEFER to najwyższy poziom jakości w sektorze logistycznym, dlatego nieustannie optymalizujemy nasze technologie. Rozwój sprzedaży globalnej, elastyczności obsługi klienta i koncentracja na zrównoważonej współpracy to fundamenty naszego sukcesu. Długofalowe relacje wyoracowujemy także z klientami, dostawcami i pracownikami.

Ponad 8 000 pracowników jest odpowiedzialnych za wzrost naszej grupy, w ponad 50 lokalizacjach i 16 firmowych zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Przez ponad 70 lat nasze podejście nie polegało tylko na spełnieniu wymagań klientów, lecz na wykraczaniu poza nie, gdy tylko było to możliwe. Pomimo imponującego poziomu rozwoju międzynarodowego to podejście nie zmieniło się od początków istnienia firmy: jesteśmy firmą rodzinną i zamierzamy nią pozostać w przyszłości. Oznacza to także wytrwałość i zrównoważenie nawet w czasach globalizacji.

Więcej informacji firmy.

 

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

As an alternative option to our
web form, you can send us your application as encrypted ZIP file
by email to
personal(at)ssi-schaefer.com.
Provide your password by phone, please.

Select country

Close