Jak aplikować?

Najlepiej wyślij aplikację e-mailem do firmy Schaefer Group, która ogłosiła rekrutację na posadę, którą jesteś zainteresowany lub która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu będziemy mogli przetworzyć aplikację najszybciej, jak jest to możliwe.

Jakie dokumenty przesłać z aplikacją?

Aplikacja powinna zawierać odpowiedni list przewodni, CV i referencje. Możesz także załączyć zaświadczenia świadczące o dodatkowych kwalifikacjach, np. znajomości języków oraz zdjęcie.

!!Are the job openings on the job portal still available?!!

!!Our job postings are always up to date. As soon as we have found a suitable applicant, we remove the advert from our job portal.!!

Czy mogę w pierwszej kolejności porozmawiać z jednym z działów specjalistycznych?

Prosimy kontaktować się wyłącznie z działem kadr w firmie oferującej pozycję, ponieważ ten dział będzie koordynował proces rekrutacji. 

Czy zwiększę swoje szanse dzwoniąc do SSI SCHAEFER?

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy prosimy o telefon do osoby kontaktowej danego działu kadr. Nie wpływa to jednak na sposób przetwarzania aplikacji.

Czy w przypadku niepowodzenia mogę spróbować ponownie?

Tak, o ile aplikacja dotyczy posady o innym profilu. W takim wypadku prosimy ponownie przesłać wszystkie dokumenty aplikacyjne. Jednak dział kadr sprawdzi, czy firma oferuje inne odpowiednie pozycje w innym obszarze działalności firmy.

Czy mogę także aplikować „w ciemno”?

Jeżeli masz pomysł na potencjalną pozycję i uważasz, że będziesz stanowić ważną część zespołu w zakresie umiejętności i wiedzy, możesz przesłać nam dokumenty aplikacyjne bez odnoszenia się do danej oferty pracy.

 

Select country

Close