Oferujemy profesjonalne i indywidualnie dopasowane usługi w zakresie optymalizacji systemów pojemników

Oferta SSI SCHAEFER obejmuje wyposażenie w pojemniki, a także usługi gwarantujące optymalny i wydajny cykl utylizacji odpadów. Nasi klienci zawsze mają wybór w zakresie usług – niezależnie od tego, czy potrzebują „tylko” pojemników, czy chcą też abyśmy przejęli odpowiedzialność za funkcjonalność całego ich systemu. Jesteśmy elastyczni i możemy podjąć się każdego zadania.

Dziesiątki lat doświadczenia w dziedzinie technologii usuwania odpadów oraz recyklingu są gwarancją jakości. Firma SSI SCHAEFER oferuje wszystkie elementy z jednego źródła, już od pierwszego etapu inwestycji. Dzięki jasnemu systemowi informacji oraz ukierunkowanym procesom analizy, planowania i kontroli, możliwe jest przejrzyste określanie procesów i śledzenie kosztów.

Nasi klienci mogą liczyć na to, że ich sprzęt będzie nowoczesny i gotowy do użycia. Będą musieli kupić jedynie to, czego w rzeczywistości potrzebują.

Kwestia utylizacji odpadów może zostać rozbudowana tak, że powstanie kompletny program usług. Możemy podzielić się doświadczeniem w tym zakresie.

>>Więcej informacji
o naszych 6-punktowych usługach znajduje się tutaj.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 32 / 730 72 24

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Plik PDF
Plik PDF
  • Nasze 6-punktowe usługi>>
Główny katalog Technologii Gospodarowania Odpadami
Główny katalog Technologii Gospodarowania Odpadami

Select country

Close