Prawidłowe usuwanie odpadów to wyzwanie. Dlatego ważny jest inteligentny system oferujący wydajną i oszczędną utylizację odpadów. A proces ten zaczyna się od pojemnika na odpady.

Zalety naszego systemu:

Wysokiej jakości pojemniki w wielu typach i wymiarach – a wszystkie może opróżnić ten sam pojazd!

Codziennie użytkowanie wymaga solidnych i trwałych pojemników na odpady i materiały do recyklingu. Aby zapewnić te właściwości, SSI SCHAEFER poddaje swoje pojemniki ścisłej kontroli jakości.

Firma SSI SCHAEFER jest członkiem niemieckiego instytutu RAL (Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e.V.) zajmującego się badaniem jakości i przyznawaniem znaków jakości, co oznacza że musi ona spełniać wymagania wyższe niż określone w standardzie UE (EN 840 1-6). Jedynie ci członkowie instytutu RAL, którzy stale testują swoje pojemniki na odpady wykonane z metalu lub plastiku, mogą umieszczać na nich znak jakości RAL.

Zarówno ogół społeczeństwa, jak i firmy zajmujące się usuwaniem odpadów korzystają z naszych trwałych i przetestowanych produktów. Więcej informacji o naszej ofercie certyfikowanych pojemników można znaleźć tutaj:

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 32 / 730 72 24

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Video
Główny katalog Technologii Gospodarowania Odpadami
Główny katalog Technologii Gospodarowania Odpadami
Systemy pojemników zwrotnych w praktyce
Systemy pojemników zwrotnych w praktyce
  • Technologia gospodarki odpadami Vobel>>
  • Miasto Freudenberg>>

Select country

Close