SSI SCHAEFER przez wiele lat była jedną z przodujących firm w Europie, przede wszystkim w zakresie przyjaznych środowisku procesów produkcyjnych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności i dążymy do najwyższego poziomu zgodności ze środowiskiem w rozwoju, produkcji i usuwaniu naszych produktów. Nagrody i dotacje od różnych organizacji, łącznie z dotacją Wspólnoty Europejskiej za uczestnictwo w projekcie LIFE są dowodem naszego oddania środowisku.

Ochrona środowiska jest ważną częścią naszych zasad korporacyjnych i towarzyszy wszystkim procesom środowiskowym w firmie. Łącznie z pracownikami bardzo dbamy o to, aby wszystkie produkty i procesy produkcyjne i biznesowe były tak przyjazne środowisku, jak to tylko możliwe.

Jako firma z dziesiątkami lat doświadczenia w dziedzinie technologii gospodarowania odpadami i recyklingu zapewniamy, że recykling nigdy nie stanie się bardziej kosztowny, a przeciwnie, stanie się łatwiejszy i jeszcze bardziej wydajny zarówno dla naszych klientów i naszych działań z zakresu wywozu śmieci i recyklingu.

To znaczne przyczynienie się do ochrony środowiska stanowi naszą motywację do prowadzenia badań nad innymi rozwiązaniami i ulepszeniami. Wykraczające daleko poza wytyczne prawne uważamy się za firmę, która odpowiedzialność środowiskową bierze bardzo poważnie.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Select country

Close