Systemy biurek firmy SSI SCHAEFER łączą nowoczesność, funkcjonalność i ergonomię z wysokiej klasy wykonaniem i doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Głównym elementem naszej oferty są różne systemy biurek, z których każdy ma swój własny projekt bazowy. Większość z nich jest dostępna z kolorowymi panelami bocznymi nadającymi im atrakcyjny wygląd.

Oferta stołów i pojemników konferencyjnych dostępnych w kilku kolorach zapewnia idealne wykończenie systemu. Przykładowe realizacje pokazują typowe układy biur.

  • OPIS OGÓLNY
  • PLANTEC
  • COMBITEC
  • PLANOVA
  • NOVATEC
  • YAZZO
  • CONTAINER
  • ELEMENTY DODATKOWE
PLANTEC Tischsystem

PLANTEC – minimalistyczny, a przy tym zróżnicowany.

COMBITEC

Dzięki szerokiej ofercie kształtów, seria COMBITEC umożliwia optymalne dostosowanie wyposażenia do wymagań nowoczesnego środowiska pracy.

PLANOVA

System PLANOVA 2500 jest kompletnym rozwiązaniem w zakresie wyposażenia meblowego. Może być rozbudowywany na wiele sposobów, oferując ergonomię oraz idealne dopasowanie do skomputeryzowanego środowiska pracy. Kolorowe akcenty podkreślają wysokiej jakości estetykę wykonania. Mocna rama podstawy w kształcie litery C zapewnia długi okres użytkowania.

Seria NOVATEC jest przeznaczona dla wymagających indywidualistów. Ponadczasowa elegancja wykonania zapewnia jednocześnie maksymalną funkcjonalność i ergonomię.

W serii YAZZO na pierwszy plan wysuwają się wygląd i styl: smukłe podstawy sprawiają, że system wygląda wyjątkowo elegancko. Blaty na zamówienie lub ze szkła podkreślają wysoki standard wykonania.

Nasze pojemniki stanowią doskonały dodatek do systemów biurkowych. Są one skoordynowane z seriami biurek zarówno pod względem materiałów, jak i kolorów i mogą być z nimi łączone na wiele sposobów.

Elementy dodatkowe i łączące, kompatybilne z wszystkimi seriami biurek, pozwalają na rozszerzenie środowiska pracy. Szeroki wybór kształtów i wymiarów pozwala na indywidualne dostosowanie projektów do układów pomieszczeń.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Select country

Close