Ergonomicznie zaprojektowane systemy z zastosowaniem przenośników są kluczowe dla efektywnego transportu materiałów i części. Oprócz stołów do pakowania i montażu, SSI SCHAEFER dostarcza technologie przenośników, pozwalające na łączenie ze sobą różnych miejsc pracy. Połączenie kolejnych punktów montażu za pomocą napędzanego przenośnika powoduje, że pracownik może skupić się na montażu i nie martwić się transportem części.

Verkettete Arbeitsplätze zur Steigerung der Kommissionierleistung

Innowacyjna technologia przenośników SSI SCHAEFER charakteryzuje się dużą elastycznością działania. Kartony i pojemniki dowolnych rozmiarów zapewniają szybki transport produktów o długości od 180 mm wzwyż.

Wysoka wydajność w obszarze sortowania (do 6000 jednostek na godzinę) gwarantuje szybką realizację zamówień. Inteligentne rozwiązania logistyczne zapewniają nieprzerwany przepływ pojemników.

Efektywność kosztowa:
  • Wysoka produktywność i efektywność dzięki wzrostowi wydajności, niezawodnej technologii i szerokiemu spektrum zastosowań (przenośniki dla kartonów i pojemników)
  • Prosta struktura modułowa
  • Bardzo ciche działanie
  • Wysoka zyskowność dzięki zaawansowanej technologii produkcji
  • Łatwość konserwacji
Większa wydajność dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni

Ergonomiczne systemy SSI SCHAEFER ograniczają liczbę błędnych działań i czas potrzebny na przeszkolenie personelu. Poszczególne stoły montażowe mogą być łatwo ze sobą łączone za pomocą elastycznej technologii przenośników. Zapewnia to efektywny transport, a pracownicy mogą w pełni skupić się na pracy montażowej.

Cały czas pracujemy nad oferowanymi przez nas rozwiązaniami, np. w obszarze rozwijania technologii służących do zapewniania niskich poziomów hałasu poszczególnych części lub całych systemów.

Szczegółowe informacje o korzyściach, jakie niesie za sobą zastosowanie ergonomicznych systemów ułatwiających pracę można uzyskać w naszej firmie.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Więcej informacji
Więcej informacji
  • Wyposażenie warsztatów i fabryk>>PDF
  • Wyposażenie warsztatów i fabryk>>PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close