W magazynie, w trakcie jednej zmiany, przez przeciętne stanowisko pracy przewija się do tony produktów. Przy setkach ruchów i operacji, liczy się każda godzina, a w jej trakcie wydajność, jakość i szybkość działania. System stanowisk pracy ergonomics@work!® SSI SCHAEFER zapewnia oszczędność rzędu 50–200 €, a tym samym - doskonały zwrot z inwestycji.

Dzięki stanowiskom pracy, tworzonym przy pomocy systemu ergonomics@work!® dla działów przyjęć towaru, następuje wzrost wydajności o ponad 15%, co generuje oszczędności. Powoduje to także zmniejszenie obciążenia pracą fizyczną, co ma ogromne znaczenie dla pracy w dziale przyjęć towarów.

Więcej informacji o rozwiązaniach SSI SCHAEFER dla działów przyjęć towarów:

Ergonomia stanowiska pracy jest kluczowym czynnikiem, zwiększającym wydajność w procesie komisjonowania wg. zasady „towar do operatora”. Tylko SSI SCHAEFER oferuje stanowiska pracy, w których towary podawane są pod kątem ułatwiającym ich obsługę, a użytkownik otrzymuje przydatne wskazówki (dzięki wskaźnikom, ekranom, kratownicom świateł) i jest chroniony przed nieprawidłowym działaniem. Z tego powodu 700–1000 pobrań na godzinę, , to rzeczywiste osiągi przy wykorzystaniu systemu komisjonowania ergonomics@work!® w przemyśle.

Więcej informacji o ofercie stanowisk komisjonowania z wykorzystaniem systemu ergonomics@work!®

Jednym z najtrudniejszych procesów w logistyce magazynowej jest obsługa zwrotów. Szczególnie w sprzedaży wysyłkowej jest to proces równie ważny co odbiór towarów przychodzących i komisjonowanie. Dlatego właśnie w tym obszarze SSI SCHAEFER oferuje rozwiązania wykorzystujące system ergonomics@work!®.

Więcej informacji, o inteligentnej integracji podprocesów w obsłudze zwrotów, dzięki zastosowaniu ergonomicznych stanowisk pracy.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Więcej informacji
Więcej informacji
  • Ergonomia w miejscu pracy>>PDF

Select country

Close