Ergonomie am Arbeitsplatz: ergonomics@work!® Arbeitplätze von SSI SCHÄFER

Ergonomia w miejscu pracy to klucz do wysokiej wydajności, doskonałej jakości i efektywności, a także oszczędności procesów. Wdrożenie systemu ergonomics@work!® SSI SCHAEFER na etapach od przyjęcia towarów, przez produkcję i montaż, do komisjonowania, zapewnia najlepsze efekty. Stanowiska robocze ergonomics@work!® dowodzą swojej przydatności codziennie, powodując wzrost wydajności o 20%, ograniczając koszty i poprawiając jakość.

Lagerkästen aus Metall von SSI SCHÄFER

Firma SSI SCHAEFER jako jedna z pierwszych na rynku dostrzegła wagę ergonomii. Słynne „pojemniki Schaefer” (pojemniki Lagerfix) powstały wyniku dokładnych badań w zakresie ergonomii. SSI SCHAEFER ma obecnie najszerszą i najbardziej zaawansowaną na rynku ofertę stanowisk pracy dla magazynów i fabryk.

Nawet w czasach wysokiego zautomatyzowania magazynów to wciąż praca człowieka ma decydujący wpływ na jakość, wydajność i terminy dostaw. W magazynie, dziale produkcji, biurze – kluczowe zadania w łańcuchu wartości dodanej wykonywane są przez personel.

System ergonomics@work!® obejmuje następujące elementy:
  • Łatwiejszy przepływ materiałów
  • Optymalne rozłożenie elementów kontrolnych i wyświetlaczy
  • Jasne, proste i logiczne procedury
  • Naturalne, przyjazne dla skóry, ale jednocześnie solidne materiały
  • Ciche działanie
  • Zintegrowany system wykrywania błędów i wsparcia w usuwaniu usterek

 

Więcej informacji o innowacyjnych i ergonomicznych stanowiskach roboczych SSI SCHAEFER:

System ergonomics@work!® odnosi się nie tylko do stanowisk pracy. Ciche systemy przenośników SSI SCHAEFER są idealnym rozwiązaniem w zakresie ograniczania hałasu wokół stanowisk roboczych. Innym przykładem są systemy obsługi, które wyręczają pracowników w monotonnych pracach wymagających użycia siły.

Koncepcja ergonomics@work!® znalazła także zastosowanie w rozwiązaniach IT SSI SCHAEFER. Intuicyjna obsługa i układ ekranu zaprojektowany zgodnie z zasadami ergonomii dają więcej niż tylko lepszą orientację – ograniczają również czas poświęcony na szkolenie, ułatwiają właściwe użytkowanie i przyspieszają obsługę.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Więcej informacji
Więcej informacji
  • Ergonomia w miejscu pracy>>PDF

Select country

Close