Nasze wartości:

„Liczą się wyniki” – ta zasada obowiązuje zarówno w sprzedaży, jak i w miejscu pracy. Ludzie są sercem wszystkiego, dlatego środowisko pracy musi spełniać wymagania personelu i zapewniać wysoką wydajność.

Z tego powodu tworzymy i wdrażamy projekty ergonomiczne i podnoszące wydajność. Jako producent kompleksowych rozwiązań łączymy indywidualne i innowacyjne produkty z najwyższym poziomem usług.  

Nasze atuty:

Produkty w całości wytwarzamy w naszych zakładach, a usługi w zakresie doradztwa dostosowujemy do konkretnych sytuacji i skupiamy wokół powierzonych zadań.

Oferowane przez nas urządzenia składają się w kompletny system: od szafek na materiały po szafy na narzędzia i maszyny; od magazynów małych części po złożone systemy regałowe; od stołów warsztatowych po sprzęt transportowy i drabiny; od wyposażenia stołówek po wyposażenie budynków administracyjnych, aż po pomieszczenia zarządu.

Wszystkie nasze produkty są optymalizowane pod względem ergonomii. W SSI SCHAEFER to oczywiste.

Ergonomia, jako podstawa zwiększania wydajności, jest tradycyjnie główną cechą naszych produktów i usług. Obecne już na całym świecie pojemniki Lagerfix - jeden z kluczowych produktów SSI SCHAEFER - wprowadzają porządek w miejscach pracy od 1953 r.

Korzyści dla klientów:

Wyższa produktywność i wydajność, dzięki wprowadzeniu innowacji i zwiększeniu ergonomii w miejscu pracy.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Więcej informacji
Więcej informacji
  • Wyposażenie warsztatów i fabryk>>PDF
  • Wyposażenie warsztatów i fabryk>>PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close