Systemy wielopoziomowe firmy SSI SCHAEFER pozwalają wykorzystać przestrzeń aż pod sam dach. Nasze systemy platformowe rozwijają się wraz z potrzebami naszych klientów, co oznacza, że systemy jednopoziomowe mogą zostać przekształcone w systemy wielopoziomowe zapewniające większą ilość miejsca do wykorzystania. Połączenia wtykowe i śrubowe zapewniają możliwość montażu bez konieczności spawania.

Naszymi głównymi priorytetami są maksymalne bezpieczeństwo i jakość pracy na wszystkich poziomach. Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje również konstrukcje platformowe wytrzymujące duże obciążenia, takie jak ruch wózków widłowych. 

Zalety korzystania z systemów firmy SSI SCHAEFER:

  • Planowanie, doradztwo, projektowanie i montaż – wszystko z jednego źródła
  • Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów
  • Możliwość rozbudowy systemu z wykorzystaniem elementów jego poprzedniej wersji przy odpowiednim planowaniu w tym zakresie
  • Wysokiej jakości stal i wykonanie
  • Obliczenia zgodne z normami DIN, FEM oraz BGR 234
Optymalna interakcja pomiędzy sekcjami towarów przychodzących i wychodzących

Łączenie platform przepływowych i obsługujących regały pozwala na znaczną optymalizację procesów magazynowych. Obsługa i przepływ towarów może również zostać poprawiona, np. za pomocą włączenia do systemu wind. Doradzamy naszym klientom we wszystkich obszarach intralogistyki; możemy dostarczyć rozwiązania zarówno standardowe, jak i indywidualne. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza ekspercka stanowią o naszej rzetelności jako partnera.

 

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Select country

Close