Systemy regałów platformowych są wskazanym rozwiązaniem w przypadku chęci stworzenia jak największej liczby punktów składowania na ograniczonej przestrzeni.

W systemach składowania platformowego między rzędami regałów budowane są przejścia lub w ramach jednostek regałowych konstruowane są kompletne platformy. Oznacza to, że jako systemy wspomagające mogą być wykorzystywane moduły półkowe, regałowe systemy grawitacyjne lub regały paletowe.

Metoda ta jest stosowana w przypadkach, gdzie głównym zadaniem jest komisjonowanie i/lub potrzebne są dodatkowe instalacje przenośnikowe. Firma SSI SCHAEFER jest tutaj idealnym partnerem. Klienci mogą korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie systemów przenośnikowych. Zastosowanie ma też jedna z naszych zasad: wszystko z jednego źródła.

Zalety korzystania z systemów firmy SSI SCHAEFER:

  • Planowanie, doradztwo, projektowanie i montaż – wszystko z jednego źródła
  • Szeroka oferta systemów regałowych
  • Prosta skalowalność projektu
  • W razie konieczności integracja systemów przenośników firmy SSI SCHAEFER 
  • Kompleksowy wybór komponentów i akcesoriów systemowych

W oparciu o profile wymagań i potrzeby klientów, wdrażamy także systemy wielopoziomowe. Oferujemy niezwykle szeroki zakres stojaków, profili wsparcia, szyn, punktów opuszczania palet, pokryć podłóg, schodów i poręczy, a także oświetlenia. Nasze platformy wykonane są z ze stali prasowanej na gorąco i na zimno i mogą być szybko i łatwo zainstalowane.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Select country

Close