Platformy magazynowe i regałowe pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce, a w połączenie z dodatkowymi poziomami składowania zwiększają ilość wolnego miejsca w magazynie.

Firma SSI SCHAEFER jest dla swoich klientów doświadczonym i niezawodnym partnerem na wszystkich etapach: od planowania do montażu. Nasi konsultanci są w stanie opracować dla każdego klienta indywidualne rozwiązania spełniające określone wymagania.

System bez ograniczeń

Z firmą SSI SCHAEFER, możliwości projektowania systemów platformowych są w zasadzie nieograniczone. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie regałów, systemów stanowisk pracy, skrzyń i pojemników, a także wyposażenia warsztatowego, magazynowanie i praca łączone są w system. Oferując niezwykle szeroki wachlarz produktów i usług, firma SSI SCHAEFER dostarcza kompletne i starannie zaprojektowane systemy, których wszystkie elementy pochodzą z jednego źródła.

W oparciu o profile wymagań i potrzeby klientów, wdrażamy platformy o „konstrukcji” przepływowej lub regały oparte o platformy. Oferujemy niezwykle szeroki zakres wzorów pionowych, profili wsparcia, szyn, punktów opuszczania palet, pokryć podłóg, schodów i poręczy, a także oświetlenia.

Nasze systemy, zarówno przepływowe, jak i oparte o platformy, mogą być rozbudowywane wzdłużnie i poprzecznie, co oznacza że mogą one zostać dostosowane do różnych pojemności i innych cech obiektów, w których są montowane.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Projekty referencyjne w zakresie systemów platformowych
  • Hans Hess Autoteile>>>
  • EFA Autoteilewelt>>>
Download brochure

Select country

Close