Ze względu na swój kształt i rozmiar, niektóre komponenty wymagają pakowania do pojemników o specjalnych wymiarach, ponieważ są zbyt małe lub zbyt duże, aby przechowywać je w pojemnikach o standardowych wymiarach Euro. Pojemniki spawane metodą lustrzaną są idealnym rozwiązaniem. Fragmenty standardowego pojemnika są usuwane zgodnie z życzeniem klienta. Alternatywnie możliwe jest połączenie kilku pojemników za pomocą zgrzewania gorącą płytą (lub spawania lustrzanego) tak, aby powstał nowy pojemnik.

 

Materiały i projekty:

Standardowo pojemniki produkowane są w wersji z polipropylenu lub polietylenu. Na zamówienie dostępne są również w wersji z materiału przewodzącego prąd (ESD).

W normalnych zastosowaniach pojemniki spawane oferują taką samą ładowność jak pojemniki standardowe. Stabilność szwów spawanych odpowiada ok. 90% siły materiałowej pojemnika. Dotyczy to również materiałów ESD. Pomimo spawanych szwów, pojemnik taki oferuje niezmienione cechy w zakresie stabilności, możliwości układania w stosy, automatyzacji i trwałości.

Wymiary:

Wymiary wewnętrzne i konieczne obciążenia obliczane są na podstawie wymagań klienta.

Porady i serwis:

Projektowanie i analizowanie struktury pojemnika wymaga szczególnej uwagi. Zawsze chętnie doradzamy klientom w zakresie dostępnych opcji i rozmiarów.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Wszystko w jednym miejscu
  • Informacje o wszystkich produktach oraz kompleksową ofertę akcesoriów można znaleźć w naszym głównym katalogu.Pobierz plik PDF
  • Pojemniki SSI SCHAEFERPobierz plik PDF

Select country

Close