Wkładki pojemnikowe są bardzo ważne jeśli zapakowane produkty muszą pozostać nieruchome w trakcie transportu i magazynowania. Formowane próżniowo wkładki są idealnym rozwiązaniem. Są one dopasowane do kształtu produktów, dzięki czemu chronią je przed zniszczeniem lub uszkodzeniem powierzchniowym.

Formowane próżniowo wkładki mogą być stosowane z częściami dużymi i małymi – w obu przypadkach koszty formowania próżniowego są relatywnie niskie.

Porady i serwis:

Wraz z naszymi klientami określamy warunki, w których każda jednostka opakowania jest narażona na uszkodzenie i w ten sposób definiujemy zakres kryteriów, które opakowanie musi spełnić. Dzięki naszym działom projektowania i konstrukcji jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odpowiadać na potrzeby klientów. Wytwarzamy nasze narzędzia, modele i osprzęt zgodnie ze specyfikacjami klienta. Centra sterowane numerycznie za pomocą komputera zapewniają krótkie czasy realizacji. Specjalne rozwiązania, np. fabrykowane wkładki, mogą być tworzone dzięki dodatkowym procesom takim, jak: spawanie prętów, obracanie, trasowanie, klejenie i drukowanie.

Materiały i projekty:

Prasowane walcowo z tworzyw ABS, polistyrenu, polipropylenu, polietylenu, polimetakrylanu metylu, poliwęglanu. W zależności od rodzaju, dostępne także w wersjach przewodzących prąd, jako wkładki wielowarstwowe oraz oszczędne materiały nadające się do recyklingu.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

>>>

Select country

Close