Oprócz możliwości wykorzystania w obsłudze manualnej, fabrykowane wkładki są odpowiednie dla klientów, których systemy są w wysokim stopniu zautomatyzowane. Wkładki są wykorzystywane głównie w produkcji części automatycznych oraz w przepływie materiałów w branży motoryzacyjnej.

Indywidualne pojemniki są produkowane na bazie pojemników typu mini-load KLT zgodnych ze standardem VDA.

Chroni przedmioty składowane i służy uporządkowanemu dostarczaniu do produkcji oraz starannemu przechowywaniu w transporcie. Specjalną cechą fabrykowanych wkładek jest to, że pojemnik i wkładka tworzą jeden element. Kluczowym elementem jest jednostka wyśrodkowująca, przystosowana do kształtu określonego produktu klienta. Pojemnik powstaje jako jeden element w ramach jednego etapu produkcji z wykorzystaniem plastikowej formy, dzięki czemu wkładka nie musi być osobnym elementem.

Zalety pojemników specjalnych:

  • Maksymalna dokładność pozycjonowania produktów
  • Brak konieczności obsługi dzięki dodatkowej wkładce
  • Brak uszkodzeń w trakcie transportu i przechowywania
  • Ograniczenie kosztów opakowań jednorazowych
  • Natychmiastowe wykrycie braku części

Zaczepy do podnoszenia i otwory wyśrodkowujące zapewniają przenoszenie pionowe i poziome za pomocą sprzętu automatycznego. Pionowe ścianki fabrykowanych wkładek z użebrowaniem zapewniają wymagany poziom stabilności. Gładkie dno gwarantuje bezproblemowe przesuwanie po przenośnikach. Na zamówienie pojemnik jest dostępny z czterostronnymi uchwytami na etykiety, zgodnie ze standardem VDA.

Pojemniki indywidualne projektowane są w ścisłej współpracy z klientem. Szybki rozwój produktów w takim systemie często wymaga równoczesnego prowadzenia różnych rodzajów prac inżynieryjnych. Często zdarza się, że klient pracuje nad nowym produktem, a firma SSI SCHAEFER jednocześnie opracowuje indywidualny pojemnik na ten produkt.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

>>>

Select country

Close