Automatische Kleinteilelager

Magazynowanie małych części, np. w pojemnikach, jest idealnym rozwiązaniem w zautomatyzowanych składach małych części. Całe jednostki magazynowe pełne małych części, kontrolowane komputerowo, są transportowane za pomocą bezosobowych, zautomatyzowanych systemów magazynowania i wyszukiwania. Następnie przekazywane są one do odpowiednich punktów komisjonowania za pomocą przenośników.

Jako że magazyny małych części planowane są w sposób zapewniający zgodność ze specyfikacjami odnośnie do tolerancji w zakresie odchyleń, ten rodzaj regałów musi być produkowany z najwyższą precyzją i instalowany z idealną dokładnością. Dzięki swojej wiedzy eksperckiej, firma SSI SCHAEFER zapewnia także spójną dostępność systemów.

Systemy małych części są niezwykle zróżnicowane. Oferujemy klientom szeroki zakres opcji w zależności od ich potrzeb logistycznych:

  • Magazynowanie łączne i rozdzielne; to drugie także jako modułowe systemy regałowe, np. do magazynowania kartonów
  • Różne opcje głębokości składowania – od pojedynczych do wielokrotnych
  • Warianty z wieloma poziomami funkcji pionowych i systemów magazynowania i wyszukiwania, ułożonymi jedne na drugich dla jeszcze większej wydajności
  • Integracja kanałów przepływów

Wszechstronne i dostosowane nośniki ładunków

SSI SCHAEFER jest jedną z niewielu firm specjalizujących się w magazynowaniu małych części oferującą nie tylko konstrukcje regałowe, ale również odpowiednie nośniki ładunków. Dlatego też wszystkie warianty systemów mogą być wdrażane bez lub – w ramach pełnego pakietu – z odpowiednimi pojemnikami i tacami.

Skład małych części

 

Wszystkie elementy naszej oferty składów małych części są w całości wytwarzane wewnątrzzakładowo i dopasowywane do potrzeb klienta. Rozwiązania indywidualne mogą być także wdrażane zgodnie z instrukcjami od klienta.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Case studies
Case studies

Select country

Close