Bez względu na to, czy używane są pojemniki, tace czy kartony, przy składowaniu małych części najważniejsze jest efektywne wykorzystanie miejsca i czasu. Nasze systemy automatyczne, poza znacznym skróceniem czasów dostępu i małymi wymaganiami powierzchniowymi, dają także wysoki poziom elastyczności i modułowy projekt.

Od planowania po szkolenie

Bez względu na to, czy przygotowywany jest nowy automatyczny system przechowywania małych części, czy optymalizowany jest istniejący, można na nas polegać od samego początku. To dlatego, że oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących zarówno indywidualne planowanie nowych projektów i integrację z istniejącą logistyką magazynową, połączenie oprogramowania z systemem kontroli zapasów oraz kompletne wdrożenie projektu, łącznie ze szkoleniem, serwisem i konserwacją.

Od regałów, przez technologię przenośników, aż po strategię komisjonowania, projektujemy i wdrażamy w pełni dostosowane systemy, które są oparte na wymaganiach klientów, aż po najmniejszy szczegół. Nasze innowacyjne systemy składowania i wyszukiwania umożliwiają szybki transport materiałów i krótkie czasy dostępu.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Select country

Close