Regały przejezdne RFID

Wiele przedsiębiorstw gromadzi poufne dokumenty, cenne przedmioty lub inne rodzaje dóbr, do których dostęp powinna mieć tylko ograniczona ilość osób. Jednocześnie powierzchnia przeznaczona do tego celu jest niewielka i musi być wydajnie wykorzystana. Firma SSI SCHÄFER znalazła na to doskonałe rozwiązanie.

Nasze regały to bezpieczeństwo i komfort związany z technologią RFID (radio-frequency identyfication). W ten sposób powstało wspaniałe rozwiązanie dla administracji biurowej, warsztatów i archiwów.

Innowacja
Modna technologia RFID kieruje całym systemem regałów oraz odpowiada za otwarcie poszczególnych korytarzy regałowych. To powoduje, że dostęp do składowanych artykułów ma wyłącznie autoryzowany personel. Sterowanie systemem jest możliwe za pomocą komputerów, laptopów, smartfonów a także tabletów.

SSI SCHÄFER oferuje zatem dzięki integracji praktycznej technologii RFID z dodatkowymi środkami ostrożności rozwój mobilnych systemów regałowych dla mniejszego obciążenia.

Regały przejezdne

Komfort i bezpieczeństwo
Obsługa jest prosta: Pracownik przykłada swój identyfikator (kartę chip) do panelu sterowania, w celu odblokowania systemu regałów. Korytarz, który ma zostać otwarty, zostaje wybrany przez naciśnięcie na pilocie lub panelu sterowania. O bezpieczeństwo pracownika, gdy znajduje on się w korytarzu, dbają urządzenia alarmowe na fotokomórkę.

 

 

System regałów przejezdnych może być rozmaicie wykorzystany:

  • biurze i archiwum
  • przemyśle
  • bibliotece
  • muzeum
  • magazynie części bądź części zamiennych przy magazynowaniu opon

System może zyskać więcej funkcji, dzięki akcesoriom z naszego programu, takim jak licznik godzin pracy lub automatyczne oświetlenie korytarzy. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą lub kontakt z naszymi konsultantami.

  • PC-Control
  • RFID-Scanner
  • Fotokomórka
Tak, jestem zainteresowany!
Tak, jestem zainteresowany!

Więcej informacji:.

>>>

Pobierz broszury
Pobierz broszury

Select country

Close