Składują dokumenty, ubrania, małe części, części zamienne, opony, narzędzia i inne towary lekkie i średnie. Systemy regałów przesuwnych SSI SCHAEFER dla ładunków lekkich i średnich nie tylko optymalizują wymagania przestrzenne, ale także tworzą dodatkową przestrzeń. Maksymalna jakość, możliwości rozbudowy modularnej, różne możliwości łączenia, a zatem duży stopień elastyczności to kluczowe cechy naszych regałów przesuwnych dla lekkich ładunków.

Proste rozwiązanie dla maksymalnej efektywności

W zasadzie wszystkie systemy regałów i szaf SSI SCHAEFER mogą być umieszczane na podstawach przesuwnych. Wszystkie podstawy są poruszane razem za pomocą korby lub pojedynczego silnika, co oznacza, że tylko jeden korytarz serwisowy jest potrzebny w celu zapewnienia szybkiego dostępu do wszystkich składowanych towarów. Oszczędzona w ten sposób duża ilość korytarzy między regałami zapewnia wysoki poziom opłacalności, ponieważ dzięki temu rozwiązaniu zwiększają się możliwości przestrzenne w biurze, warsztacie lub w magazynie. Pozwala to także na uniknięcie kosztownej rozbudowy zakładu i znaczną optymalizację procesów wewnętrznych, poprzez skrócenie czasu ruchu.

  • Zastosowania dla systemów regałów przesuwnych na lekkie ładunki

 

Nasze systemy regałów mobilnych dla niskich i średnich towarów są dostępne w trzech wersjach, w zależności od składowanych towarów i wymagań:

  • Napęd korbowy dla systemu szynowego: ponieważ szyny są przytwierdzone do podłogi, model ten nadaje się do wysokich i wąskich konstrukcji.

  • Napęd korbowy dla systemu bezszynowego: ponieważ istniejąca podłoga nie musi być zmieniona podczas instalacji tego systemu, rozwiązanie bezszynowe może być łatwo zbudowane na praktycznie każdej istniejącej powierzchni i jest także idealnie przystosowane do specjalnych podłóg i podłóg podgrzewanych.

  • Napęd elektryczny: ten model systemu regałów przesuwnych dla lekkich ładunków jest przede wszystkim wykorzystywany przy wysokich ładunkach przegród. Urządzenie bezpieczeństwa gwarantuje bezpieczną pracę zgodną z odpowiednimi wytycznymi i przepisami w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Projekt i funkcja tego nowoczesnego rozwiązania ułatwia bezstresową pracę przyjazną użytkownikowi.
Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Regały przejezdne dla lekkich ładunków>>PDF
Case study
Case study
  • Szyb naftowy w Norwegii>>PDF

Select country

Close