Regały paletowe antykorozyjne

Regały paletowe są nieodłączną częścią intralogistyki. Składowanie dóbr na standardowych paletach znalazło swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych. Mimo, że regały różnych producentów są porównywalne, SSI SCHAEFER udało się opracować koncepcję systemu regałów, która wyróżnia się na rynku i cieszy się dobrą opinią. Decydującym czynnikiem jest to, że SSI SCHAEFER oprócz systemów regałów oferuje także akcesoria i serwis.

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji regałów paletowych. Nasze doświadczenie gwarantuje kompetentne doradztwo. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu składowanie palet będzie bardziej wydajne a wymagania dotyczące regałów paletowych są wysokie: powinny one być stabilne, wytrzymałe, bezpieczne, trwałe a także przystosowane do rozbudowy. Dlatego istotne jest, aby system regałów paletowych był rozważnie zaplanowany.

Różnorodne akcesoria

Regały paletowe jednomiejscowe

Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze odpowiedniego systemu składowania i przejdą z Państwem wszystkie fazy projektu. Oferujemy regały ze wzdłużonymi lub poprzecznymi belkami nośnymi, regały jednostronne i dwustronne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo regały o nośności ramy do 30t i nośności belek do 4,5t.

Do tego oferujemy szerokie wyposażenie systemu, np.:

  • Belki do zawieszania bębna kablowego
  • Półki wysuwane
  • Ruszty kratowe
  • Ochraniacze ramy
  • Zabezpieczenia przed przesuwaniem towaru
  • Wypełnienia ściany tylnej

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów możliwe jest różnorodne zastosowanie systemu a także dopasowanie do Państwa potrzeb. Otrzymacie Państwo od nas system regałów, który stanie się podstawą intralogistyki.

  • regały paletowe PR600 wzdłużne
  • regały paletowe 350

Także po zakończeniu transakcji nasi klienci mogą liczyć na usługi SSI SCHAEFER. Na życzenie wykwalifikowani inspektorzyprzeprowadzą odpowiednie inspekcje zgodnie z normami prawnymi. Rocznie oferujemy także liczne szkolenia związane z bezpieczeństwem, co zapewni długowieczność Państwa inwestycji. Gwarantujemy dostępność akcesoriów i części zamiennych: gwarancja na 10 lat.

Więcej informacji na temat systemów regałów paletowych znajdziecie Państwo w rozdziale G1 naszego katalogu. W celu szczegółowego zaplanowania i stworzenia oferty specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury

Select country

Close