Materialbereitstellung

Regały grawitacyjne to znakomite rozwiązanie zarówno dla produkcji przemysłowej jak i branży dystrybucyjnej. Szybki dostęp do składowanych produktów na regałach grawitacyjnych umożliwia efektywne rozplanowanie czasu pracy. Z usług SSI SCHÄFER w zakresie zaopatrzenia w regały grawitacyjne skorzystało już wiele przedsiębiorstw.

 

Zastosowanie w produkcji i montażu

Materialbereitstelleung bei Daimler

Prawidłowa przemysłowa produkcja charakteryzuje się punktualnym, bezbłędnym i ergonomicznym przygotowaniem produktów. Zakłócenia i przerwy w procesie produkcyjnym powodowałyby niepotrzebne koszty i zmniejszyłyby konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Regały montażowe firmy SSI SCHÄFER, za pomocą których składowane są elementy potrzebne do budowy, znajdują się bezpośrednio w pobliżu miejsca montażowego. Można je zamówić w różnej wysokości i głębokości. Dodatkową zaletą jest ich wysoka nośność . Regały montażowe wyposażone są do wyboru w półki, szyny ślizgowe lub listwy rolkowe. Dodatkowo funkcjonują one według zasady FiFo (First In First out), dzięki czemu w magazynie nie zalega stary towar.

  • Materialbereitstellregal R 7000 mit Rückführbahn
  • Bereitstellregal MBR 3000 mit schrägen Fachebenen
  • Materialbereitstellregal R 7000 mit Gleitschienen

 

Zastosowanie w branży dystrybucyjnej

Kommissionierung aus dem Durchlaufregal

W dystrybucji od długiego czasu sprawdzają się w szczególności regały przepływowe, dzięki którym pracownicy mogą komisjonować produkty bezpośrednio z kartonów lub pojemników. Dzięki szybkiemu dostępowi do produktów oszczędzacie Państwo czas i odciążacie pracowników. Regały przepływowe KDR napełniane są od tyłu, co pozwala na oddzielenie komisjonowania i wysyłki. Tym sposobem obydwa procesy nie zakłócają siebie nawzajem.

 


Systemy regałów grawitacyjnych może być zintegrowany z systemem Pick-by-Light, co zwiększa jego wydajność.. Więcej informacji na temat regałów grawitacyjnych firmy SSI SCHÄFER znajdziecie Państwo w rozdziale F naszego katalogu. Dodatkowo do systemu oferujemy odpowiednie pojemniki. W ten sposób otrzymacie Państwo kompleksowe i elastyczne rozwiązanie od jednego producenta.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury

Select country

Close