Części o kształcie litery C w pojemnikach zwrotnych

Globalny handel akcesoriami i materiałami do montażu jest główną częścią przedsiębiorstwa Grupy Würth. W 1999 r. powstała spółka zależna Würth Industrie Service GmbH & Co. KG, specjalizująca się w szybkich, skutecznych dostawach na czas dla sektora przemysłowego.

Jako dostawca systemów, spółka Würth Industrie Service GmbH & Co. KG oraz jej prawie 1300 dostawców zapewnia, że ponad 8000 klientów dotrzymuje swoich terminów otrzymując zamówione części na czas. Jednocześnie rutynowe procesy zakupów, logistyki i kontroli jakości są cały czas usprawniane. W magazynach stale dostępne jest średnio 150 000 części, od śrub po rękawice do pracy. Obecna powierzchnia składowania (35 000 m2) została zaprojektowana w sposób umożliwiający jej bieżące rozszerzanie.

  • Regal- und Kommissioniersysteme von SSI SCHÄFER
  • Regal- und Kommissioniersysteme bei Würth
  • Mehrwegbehälter von SSI SCHÄFER bei Würth

Wykorzystanie systemu półkowego kompatybilnego ze skanerem oraz systemu komisjonowania jest kluczowym elementem pomyślnego przeprowadzenia takiej operacji logistycznej. Firma SSI SCHAEFER odgrywa ważną rolę w tym procesie. W zależności od produktów i zapasów, dostępne są różne systemy półkowe, z których zamówienia przesyłane są ręcznie bezpośrednio do pojemników Kanban. W tym celu wykorzystywane są specjalne pojemniki z serii LF i R-KLT firmy SSI SCHAEFER. Puste pojemniki i kody kreskowe uruchamiają proces zamówienia.

W obszarze przygotowawczym działu wysyłki przyjmowane są towary, które rozkłada się na półkach wraz z pustymi pojemnikami Kanban, zwróconymi przez klientów. Proces załadunku zaczyna się od sczytania kodów kreskowych zawierających wszystkie informacje o rodzaju produktu i jego ilości.

Następnie niezwłocznie drukowana jest informacje w zakresie komisjonowania. Wraz z pojemnikami Kanban przesyłane są one za pomocą taśm przenośników do magazynu buforowego. Towary są komisjonowane i ważone na automatycznej wadze. Protokół ważenia oraz dodatkowe oględziny zmniejszają ilość pomyłek do minimum. Na życzenie klienta pracownicy firmy Würth mogą dostarczyć napełnione pojemniki LF oraz R-KLT bezpośrednio do punktu montażu klienta oraz zapewnić płynną wymianę pojemników.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Szczegóły projektu

Select country

Close