Oryginalne części (OEM) w indywidualnych pojemnikach zwrotnych

Firma Renault od wielu lat jest głównym producentem zagranicznych samochodów w Niemczech. Aby zapewnić ciągłość sukcesu, konieczny jest innowacyjny i zaawansowany system usług. Firma Renault posiada sieć dealerów o zasięgu krajowym, obejmującą 1500 punktów sprzedaży i serwisu. Każdego dnia 730 dealerów Renault otrzymuje oryginalne części zamienne bezpośrednio z centralnego magazynu części w mieście Brühl, w którym mieści się również główna siedziba firmy Renault Nissan Germany AG.

  • Konische Mehrwegbehälter bei Renault
  • Maßgeschneiderten Mehrwegbehälter
  • Platzeinsparung durch konische Mehrwegbehälter

Firma SSI SCHAEFER opracowała stożkowy pojemnik zwrotny (KMB) specjalnie dla Renault. Pojemnik ten chroni oryginalne części przed zabrudzeniem i dostępem ze strony osób niepowołanych. Stożkowaty kształt zapewnia możliwość układania pojemników jednych w drugich, co zapewnia 75% oszczędność miejsca.

Dodatkową zaletą w porównaniu z opakowaniami jednorazowego użytku jest ograniczenie kosztów związanych z przechowywaniem zapasów opakowań przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów z opakowań. Jednorazowy koszt pojemników zwrotnych, w porównaniu z koniecznością ciągłej utylizacji odpadów z opakowań, jest szybko zwracającą się inwestycją.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Szczegóły projektu

Select country

Close