Oferta domu towarowego w pojemnikach zwrotnych firmy SSI SCHAEFER

Firma Kaufhof Warenhaus AG od wielu lat korzysta ze składanych pojemników typu FK oferowanych przez firmę SSI SCHAEFER. Układane w stosy wysyłkowe, służą do transportu towarów pomiędzy centrami logistycznymi i oddziałami firmy.

Stos wysyłkowy jest formą transportu zwrotnego składającą się ze składanych i układanych w stosy pojemników lub skrzyń. Firma Kaufhof korzysta z dwóch wersji rozmiarowych pojemników FK, które mogą być ze sobą układane w stosy. Stosy przykrywane są zaczepianą płachtą, która chroni je w trakcie transportu oraz przed kradzieżą.

  • Mehrwegbehälter von SSI SCHÄFER bei Kaufhof
  • Fahrerlose Transportsysteme mit Versandturm
  • Mehrweg-Transportsystem mit Falt-Klapp-Boxen

W centralnym magazynie towary, których potrzebują określone oddziały firmy, są organizowane w stosy wysyłkowe według zamówień bezpośrednio z palet lub pojemników półkowych, co zapewnia płynność procesu. Gotowe stosy wysyłkowe przesyła się bezzałogowym systemem transportowym (AGV) z punktu komisjonowania manualnego do punktu wysyłki, gdzie są ładowane na ciężarówki.

Ponieważ pojemniki są składane, ich objętość w transporcie może zostać zmniejszona o ok. 75%. Ustawione w stos pojemniki mogą przenosić ciężkie ładunki. Oprócz większej ekonomiczności transportu następuje też ograniczenie odpadów z opakowań w porównaniu z wcześniej wykorzystywanym systemem pojemników kartonowych.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Szczegóły projektu

Select country

Close