Standaryzowane pojemniki zwrotne dla produkcji samochodów

Przepływ towarów pomiędzy producentami samochodów i dostawcami stał się znacznie bardziej skomplikowany dzięki rosnącej integracji i trendowi dostarczania komponentów. Także wyraźnie rosnąca ilość komponentów wykorzystywanych w procesie produkcji samochodów wymaga zastosowania dodatkowych nośników ładunków.

  • Kleinladungsträger-Serie KLT von SSI SCHÄFER
  • Mehrweg-Transportsystem beim Automobilbau
  • Kleinladungsträger-Serie KLT von SSI SCHÄFER

Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Grupy BMW oraz jej dostawcy, firmy Knipping Verbindungstechnik, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży łączników. Firma zatrudnia 530 osób w zakładach w Europie Zachodniej, a jej roczny obrót wynosi 90 milionów €. BMW polega nie tylko na wysokiej jakości produktach firmy Knipping, ale także na jej zoptymalizowanych pod kątem kosztów rozwiązaniach logistycznych.

Firma korzysta z systemu transportu zwrotnego wykorzystującego nośniki niewielkich ładunków typu KLT produkowanych przez firmę SSI SCHAEFER. System ten został specjalnie zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem przepływu materiałów pomiędzy dostawcami a producentami samochodów. Seria KLT składa się ze standardowych pojemników mogących służyć do manualnego lub zautomatyzowanego komisjonowania, składowania pośredniego, jak również zaopatrzania linii montażowych. System wprowadza uniwersalne standardy w zakresie ergonomii, wymiarów, projektów, materiałów, obsługi i identyfikacji. Gładka konstrukcja (jedna warstwa ścianek) gwarantuje odpowiednią pojemność i wygodę czyszczenia, a przy tym jest solidna i bezpieczna w zakresie transportu. Wszystkie pojemniki mogą być układane w stosy na paletach Euro. Pokrywy wierzchnie są opcjonalne.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Szczegóły projektu

Select country

Close