Od ponad 40 lat centra logistyczne i z częściami, zintegrowane w ramach firmy EFA Autoteilewelt GmbH, specjalizują się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów. Ponad 6000 klientów ma zaufanie do ich rzetelnych usług oraz wysokiej jakości produktów. Olbrzymi sukces firmy oznaczał konieczność stworzenia nowego centrum logistycznego w mieście Friedberg (Hesja, Niemcy).

  • Logistikanlage mit Dreigeschoss-Regaleinrichtung
  • Lagerung von Groß- und Sperrigteilen

Kilka miesięcy temu otwarto tam nowe centrum logistyczne, charakteryzujące się zoptymalizowanym przepływem zamówień i towarów oraz 100% dostępem do wszystkich artykułów. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15:30 są realizowane jeszcze tego samego dnia.

Kontrakt na dostawę systemów logistycznych oraz wyposażenia biurowego dla budynku administracyjnego został przyznany firmie SSI SCHAEFER jako generalnemu wykonawcy. Trzypoziomowy system regałowy pozwala na składowanie ok. 30 000 części, w tym części mikro, małych, średnich i dużych, również w opakowaniach. Regały o odpowiedniej głębokości zamontowane są w podłodze, a na najniższych poziomach składowane są duże i ciężkie produkty, takie jak rury wydechowe, tłumiki, elementy karoserii i elementy płaskie. Magazyn paletowy jest przeznaczony głównie do składowania palet Euro oraz pojemników z siatki kratowej, jak również specjalnych pojemników marki Ford oraz części ciężkich.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Więcej informacji:
  • Informacje o całości projektu:>>>

Select country

Close