Nasze wartości:

Wprowadzamy porządek w magazynach i procesach magazynowania. Od solidnych skrzyń, przez pojemniki, aż po skomplikowane systemy regałowe i magazynowe – oferujemy wszystkie elementy z jednego źródła. Jako finansowo niezależne przedsiębiorstwo rodzinne stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo produktów.  

Nasze atuty:

Nasza wiedza ekspercka pozawala nam na niezależność od standardowych rozwiązań systemowych dostępnych na rynku. Rozwijamy innowacyjne i indywidualne rozwiązania zapewniające naszym klientom skuteczną organizację procesów magazynowania i transportu towarów. Jesteśmy także liderem w obszarze rozwiązań z zakresu systemów przenośników, szczególnie w sektorach takich jak przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny czy multimedia.

Korzyści dla naszych klientów:

Nasza oferta zapewnia naszym klientom szybki i bezpośredni dostęp do produktów i rozwiązań. Wiedza ekspercka pozwala nam oferować indywidualnie dostosowane, innowacyjne rozwiązania w zakresie projektów i wdrożeń. Sieć oddziałów i obecność na całym świecie zapewniają odpowiedni kontakt z klientem.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Wybrane projekty referencyjne

Select country

Close