Jeżeli chcesz optymalizować wydajność obsługi towarów w swoim magazynie tacowym, nasz system Schaefer Tray (STS) zapewnia wiele korzyści. Dzięki STS wiele pojazdów może być umieszczonych jeden nad drugim. Tace są wydawane poprzez podnośniki STS w regałach. Dodatkowa oszczędność czasu jest oferowana przez STS dzięki temu, że tace nie są podnoszone od spodu, jak w przypadku tradycyjnego wyposażenia do składowania i wyszukiwania, ale mogą być przenoszone dzięki urządzeniu do chwytania i wyciągania.

Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu poszczególnych komponentów STS staje się niezwykle dynamicznym i wydajnym systemem o wysokiej dostępności, który zapewnia niezwykle wysoką wydajność obsługi towarów.

Prosta elastyczność

Jako część systemu SCP (Schäfer Case Picking) jedna lub wiele skrzyń zostaje wyciągniętych z tacy i rozdzielonych przez specjalne podnośniki, a następnie zabranych.

Pojazd STS jest dostarczany w solidnym kontenerze pomocniczym wykonanym ze stali, który gwarantuje bezpieczny transport z optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Kontener służy także do transportu urządzenia bezpośrednio do regału i instalowania go bez wykorzystania ciężkich pomocy montażowych.

W przypadku konserwacji lub awarii można wykorzystać „zapasowy STS.” Oznacza to, że można uniknąć długich zastojów.

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • System Schaefer Tray>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close