Jako posiadający międzynarodową wiedzę dostawca systemów, możemy wspierać klientów w każdym miejscu na świecie. Zaprojektujemy łańcuch intralogistyczny w sposób zoptymalizowany pod względem kosztów i wydajności energetycznej. Zapewniamy perfekcyjną współpracę wszystkich elementów realizacji. Oferujemy usługi inżynieryjne, inżynierię mechaniczną, konstrukcje stalowe, możliwość sterowania z jednego źródła, a także wdrożenie oprogramowania IT.

Nasze innowacyjne, automatyczne systemy przechowywania i wyszukiwania umożliwiają szybkie przenoszenie materiałów i krótki czas dostępu. Bez względu na wyzwania, które stoją przed naszymi klientami, SSI SCHAEFER ma odpowiednie projekty i rozwiązania.

Korzystaj z:
  • perfekcyjnego wykorzystania miejsca, dzięki minimalnym prześwitom,
  • zoptymalizowanej wydajności obsługi towarów, dzięki zmodyfikowanej dynamice i różnorodności jednostek napędowych,
  • łatwej konserwacji, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości elementów maszyn,
  • szybkich czasów składania, dzięki kompaktowym montażom i wcześniej uruchomionym systemom przechowywania i wyszukiwania,
  • adaptacji przenośników ładunku, dzięki specjalnie zaprojektowanym urządzeniom do obsługi ładunku.

Dzięki modułowości, każde rozwiązanie SSI SCHAEFER może być zmodyfikowane specjalnie dla klienta i dostosowane na miejscu. Bez względu na to, czy projekt jest tworzony od podstaw, integrowany z instniejącym systemem, czy modernizowany.

Dowiedziony testami, długi okres użytkowania

Wszystkie maszyny i komponenty SSI SCHAEFER są poddawane wielu gruntownym i długotrwałym testom i są bezustannie rozwijane w naszym centrum technologicznym, o powierzchni ponad 4500 m2, w Giebelstadt

Dzięki temu możemy być pewni, że gdy nasze produkty trafiają na rynek, nie mają żadnych części, które są podatne na zużycie i są optymalnie dostosowane do wszystkich wymagań rynku.

!!If you are interested you can of course visit our technology centre and get an idea for yourself on the scope of our range of products and services and the performance of our systems.!!

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF
  • Regały do automatycznych systemów magazynowych>>PDF
  • Storage and retrieval machines>> PDF
Nasze referencje z różnych sektorów

Select country

Close