Translog Trolley

Niektóre artykuły można transportować na wieszakach, chroniąc je przed czynnikami mechanicznymi. Taki rodzaj transportu nie dotyczy wyłącznie przemysłu odzieżowego, ale może być wykorzystany dla szeregu innych produktów. Dzięki kompletnemu systemowi przenośników podwieszanych jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby różnych sektorów gospodarczych. Chętnie pomożemy znaleźć odpowiedni system, w pełni dopasowany do układu magazynu.

Różnorodne możliwości zastosowania przenośników podwieszanych:

SSI Translog Single – Clip Conveyor

System SSI Translog Carrier jest sercem przenośnika, który może transportować różnorodne produkty do 5 kg. Tajemnicą wszechstronności systemu pod kątem transportowanych produktów są odpowiednie nośniki (Carrier) ładunku, na których zawieszane są artykuły.

W standardzie oferujemy System SSI Translog Single do transportu ubrań na wieszakach. Przy wykorzystaniu różnorodnych systemów jesteśmy w stanie wyposażyć każdy magazyn, niezależnie od jego układu. System SSI Translog Single jest kompatybilny z innymi systemami, np. maszynami do pakowania.

W ofercie posiadamy również system SSI Translog Trolley. Jest to nowy system, dzięki któremu można stworzyć linie przenośników manualnych, półautomatycznych, jak i w pełni zautomatyzowanych. Elementy systemu są bardzo stabilne i mogą unieść standardowo do 50 kg (na życzenie możliwa jest także nośność nawet do 105 kg).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kompletnym systemem komisjonowania i sortowania, idealnym rozwiązaniem będzie system Fulfilment Factory do obsługi wielu kanałów dystrybucyjnych.

W przypadku przenośników podwieszanych konieczne jest profesjonalne doradztwo. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani technologia przenośników podwieszanych, prosimy o kontakt. Nasi doświadczeni doradcy pomogą usprawnić pracę na magazynie i zaporoponują odpoweidni system w oparciu o układ magazynu.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Przenośniki podwieszane
Przenośniki podwieszane

Select country

Close