Czy w swoim magazynie wykorzystujesz pojemniki na rolkach lub w celu ciągłego transportu towaru i chcesz je jeszcze efektywniej zintegrować z całym systemem?

Dzięki systemom przenośników dla pojemników na rolkach od SSI SCHAEFER jest to łatwe w realizacji. Jak w przypadku wszystkich naszych produktów technologii przenośników, kładziemy największy nacisk na sprawdzoną jakość i maksymalną kompatybilność komponentów. To jedyny sposób na zapewnienie bezproblemowych i efektywnych procesów w całym systemie.

 

Wysoki poziom automatyzacji dla maksymalnego przerobu

Systemy przenośników dla pojemników na rolkach są szczególnie ważne, gdy są połączone ze zautomatyzowanymi systemami magazynowymi, wyposażonymi w technologię pakowania i sortowania, np. nasz system komisjonowania Schaefer Case Picking.

Poprzez integrację technologii przenoszenia pojemników na rolkach i bezpośredniego automatycznego ładowania lub pakowania towarów na pojemnik na rolkach, kolejny etap jest omijany, dzięki czemu przerób ponownie zwiększa się w znaczący sposób.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi systemami przenoszenia pojemników na rolkach, SSI SCHAEFER może także dostarczyć wszystkie elementy do stworzenia efektywnego systemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy wszystko, począwszy od planowania i doradztwa, przez technologię, sterowanie, aż po integrację wszystkich komponentów, a wszystko to z jednego źródła.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Systemy przenośników>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close