Czy szukasz rozwiązania z dziedziny systemów przenośników, które przenoszą, sortują, zapisują i przechowują pojemniki, kartony lub tace w Twoim magazynie tak efektywnie i inteligentnie, jak tylko jest to możliwe? Dzięki FT+, SSI SCHAEFER oferuje wysoce elastyczny i opłacalny system.

FT+ jest największym systemem technologii przenoszenia lekkich towarów na świecie, który składa się wyłącznie z elementów modularnych i podzielnych.

Rozwój jest przeprowadzany mając na względzie najsurowsze kryteria ekonomiczne. Dzięki elastycznemu sterowaniu przerobem, ciężki towar, wydajność, zmniejszenie zakresu wykorzystywanych części i projekt modularny są wdrażane bez kompromisów.

Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w zakresie wykorzystania tego systemu: od automatyzacji magazynu, przez produkcję (połączenie między stanowiskami roboczymi i systemami składowania), po integrację maszyn. Wykonanie dokładnych modyfikacji, zgodnie z określonymi wymaganiami klienta, jest dla SSI SCHAEFER czymś oczywistym.

Korzyści:

 • szybkość:
  przerób ponad 6 000 jednostek/godz.,
 • elastyczność:
  dzięki dostosowywanemu sterowaniu przerobem,
 • opłacalność:
  niskie koszty obsługi, łatwa konserwacja
  dzięki standaryzowanemu projektowi modularnemu,
 • niezawodność:
  rezerwa mocy na ponad 50 kg transportowanego ładunku,

Przerób może być kontrolowany zgodnie z konkretnymi wymaganiami wydajności. Nasz system FT+ osiąga nieskończenie dostosowywalne prędkości między 0,2 i 2 m na sekundę. Wykorzystywana jest technologia przenośników rolkowych lub taśmowych, a tam, gdzie jest to wymagane, także przy zerowym ciśnieniu. Inteligentne czujniki i barierki z oświetleniem między wałkami, sterowane niecentralnie, gwarantują efektywność energetyczną. Każda sekcja komponentów jest w ruchu tylko wtedy, gdy jest to wymagane. Zmniejszenie różnorodności części oznacza jednocześnie zmniejszenie składowania małych części. Oszczędza to czas, przestrzeń i okresy konserwacji i naprawy. Pomimo lekkiej konstrukcji możliwa jest obsługa ładunków do 50kg.

Dodatki FT+:

 • Sterowanie przepływem:
  dynamiczne sterowanie przepływem w punktach będących wąskim gardłem, zwiększa przerób poprzez inteligentne sterowanie ścieżkami przenośnika.
 • Ergonomiczna optymalizacja: dzięki projektowi ergonomics@work!®.
 • Cicha technologia przenośników: minimalizacja hałasu o około 80% do poziomu głośności rozmowy.
 • Chłodnicza technologia przenośników: możliwość stosowania w środowisku do -30°C.
Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
 • Systemy przenośników>>PDF
 • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF
Video
Case study
Case study

Select country

Close