Jeżeli szukasz doświadczonego partnera w zakresie systemów przenośników, możesz polegać na SSI SCHAEFER. Znamy odpowiedzi na Twoje pytania.

Zadania stawiane przez intralogistykę mogą być rozwiązane na wiele sposobów. Wyjątkowe zaawansowanie i zakres usług SSI SCHAEFER pozwala nam oferować właściwe, najbardziej wydajne rozwiązania. Bez względu na to, czy dotyczą przenoszenia palet, dużych towarów czy używanych kartonów.

Systemy przenośników mogą być integrowane z systemami komisjonowania i w pełni automatycznymi systemami magazynowymi (np.: małe części lub system regałów paletowych wysokiego składowania), które również znajdują się w naszej ofercie.

Warto korzystać z naszej wiedzy i umiejętności, zdobytych podczas realizacji dużej ilości międzynarodowych projektów w zakresie doradztwa, planowania i wdrażania systemów przenośników. SSI SCHAEFER oferuje wszystko z jednego żródła, od przenośników towarów, przez sterowanie, po technologię. Wysoka jakość i kompatybilność wszystkich elementów zapewniają bezproblemową pracę całego systemu, a co za tym idzie, pewność inwestycji.

Korzyści dla Klientów:

  • kompleksowe rozwiązania z jednego źródła,
  • wyjątkowo dużo rozwiązań dla praktycznie każdego rodzaju towaru i nośnika,
  • ciągła produktywność dzięki solidnym komponentom,
  • wysoka efektywność i wydajność dzięki najnowocześniejszej technologii.

Wszędzie, gdzie bezpośrednio z naszymi systemami przenośników pracują ludzie, kładziemy nacisk na czynniki związane z ergonomią. Nasza koncepcja ergnomics@work!® (ergonomia w pracy) zapewnia bardziej komfortową pracę personelu z urządzeniami. Plastikowe i drewniane pokrywy, zamiast zimnych, metalowych, i redukująca hałas cicha technologia przenośników wpływają na zwiększanie produktywności.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Systemy przenośników>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close