Nasz system buforowania, konsolidacji i sekwencjonowania nośników ładunku pozwala efektywnie komisjonować artykuły w dwóch etapach. W pierwszym etapie możesz komisjonować całe dzienne zapotrzebowanie na artykuł automatycznie lub ręcznie, w zależności od wymagań. W drugim etapie zamówienia są zbierane z wykorzystaniem automatycznego bufora konsolidacyjnego MERCURY. Z tego miejsca opakowania do dostawy są układane na paletach ręcznie i/lub automatycznie. Oznacza to, że możesz zdecydowanie zwiększyć wydajność komisjonowania i zoptymalizować proces towarów wychodzących. W pełni konfigurowalna sekwencja ładowania RC jest również gwarantowana.

Elastyczny system o niezrównanym stosunku ceny do wydajności

Ponieważ tace i pojemniki są wykorzystywane jako nośniki ładunku w naszym efektywnym systemie MERCURY, możesz przechowywać lub buforować praktycznie wszystkie części, bez względu na kształt i powierzchnię. Dodatkowe korzyści:

  • Optymalna dostępność i niskie zużycie
  • Krótkie czasy przerobu przez moduł (do 1 600 tac na godzinę)
  • Precyzyjne sekwencjonowanie zależne od systemu
  • Maksymalna skalowalność dzięki modularnej konstrukcji

Z systemem MERCURY otrzymujesz tylko komponenty wcześniej złożone. Sterowanie urządzeniem jest również standardowo dołączone. Tak właśnie zapewniamy szybki rozruch z małą ilością błędów. Zwiększone bezpieczeństwo użytkowania jest gwarantowane dzięki międzynarodowemu wsparciu klienta SSI SCHAEFER.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Nasze referencje w konkretnym sektorze

Select country

Close