Poprzez integrację automatycznych rozwiązań z depaletyzacją przy wykorzystaniu robotyki, SSI SCHAEFER oferuje automatyzację złożonych łańcuchów produkcji w obsłudze towarów. Realizujemy projekty, które funkcjonują bezproblemowo i których elementy są perfekcyjnie zgrane.

System depaletyzacji łączy w sobie trzy sprawdzone rodzaje podnoszenia: technologię „vacuum multigrip,” komorę z próżnią oraz chwytanie mechaniczne. Dzięki takiej konstrukcji system umożliwia wysoką dynamikę i funkcjonalność a także bezpieczną obsługę produktów.

Robotiksysteme von SSI SCHÄFER

Uniwersalna technologia, o elastycznym zastosowaniu

W zależności od rodzaju składowanych produktów, procesów ich obsługi oraz wysyłki, do chwytaka dopasowywane są parametry dynamiczne (prędkość i przyspieszenie) i chwytne (próżni, przepływu powietrza i siły podnoszenia). Dane o produktach, łącznie z przydzielonymi parametrami, są przechowywane w systemie sterowania. W zależności od wysokości produktu, za pomocą ssawek ustawiana jest płyta kontrująca.

Zasada funkcjonalności

Dzięki przepływowi powietrza, w komorze próżni podnoszone są wszystkie pośrednie warstwy, i, po odpowiednim ustawieniu warstwy depaletyzowanej na próżniowym stole, transferowane do przygotowanego pojemnika lub pasa na odpady.

Postępowanie w przypadu pojemników plastikowych także jest proste, dzięki użyciu zaciskania mechanicznego. Chwytak jest tak elastyczny, że zmiany narzędzi wydają się zbędne, nawet przy częstej zmianie produktów.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Video
Nasze referencje z różnych sektorów

Select country

Close