Firma Adolf Würth GmbH & Co. KG jest czołowym specjalistą w zakresie handlu materiałami do montażu i mocowania do zastosowań profesjonalnych. Jest to największa indywidualna firma z międzynarodowej Würth Group.

Firma oferuje zakres ponad 100 000 produktów najwyższej jakości. Śruby i wkręty, akcesoria śrubowe, kołki, produkty chemiczne, elementy meble i elementy wyposażenia budynków, narzędzia, dostawy zapasów i systemy usuwania odpadów, jak również bezpieczeństwo pracy, są sprzedawane klientom w handlu i przemyśle poprzez terenowy personel prowadzący sprzedaż.

  • Lager von Würth
  • Vollautomatisches SCHÄFER CASE PICKING bei Würth

W pełni zautomatyzowane sekwencjonowane bufory podwajają wydajność w zakresie towarów wychodzących

W firmie Würth Industrie Service GmbH & Co. KG w Bad Mergentheim w Niemczech generalny wykonawca, SSI SCHAEFER Noell GmbH, zaprojektował we współpracy z klientem specjalne rozwiązanie dla kompletowania i sortowania zamówień w obszarze towarów wychodzących: pierwsza instalacja w pełni automatycznego SCS.

Przy maksymalnej pojemności składowania wysoce dynamiczny system magazynowania pozwala podwoić wydajność. W Würth system składowania, składający się z czterech karuzel, został zintegrowany z istniejącym procesem przepływu materiałów i jest wykorzystywany jako bufor sekwencjonowany dla towarów wychodzących. Ponad 3 000 lokalizacji składowania pozwala buforować zamówienia przygotowane za dnia i oczekujące na dostawę. Oszczędza to miejsce w obszarze przygotowywania i ręczne etapy sortowania. Kompletne zamówienia mogą być wywołane zgodnie z kolejnością sekwencji klienta cykli „Call-up,” a kompletowanie zamówień może być elastycznie zmieniane. SCS pozwala także na stałe zarządzanie inwentarzem oraz stałe zapisy inwentarzu i statystyk.

Cele projektu:

  • zmniejszenie kosztów magazynowania i personelu,
  • bufor towarów wychodzących, 
  • wysoki poziom dostępności artykułów.
Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Szczegóły projektu
Nasz zakres produktów i usług:
  • technologia przenoszenia pojemników / System Schaefer Carousel,
  • wizualizacja,
  • system zarządzania i sterowania magazynem.

Select country

Close