Części zapasowe

Jako nasz partner biznesowy masz dostęp do wszechstronnego serwisu części zamiennych przez całą dobę, gdziekolwiek go potrzebujesz. Zakres naszych usług sięga od przetwarzania i realizacji zamówień i dostarczania części zamiennych, przez wytwarzanie list części zamiennych i paczek, po ich naprawę. Dzięki naszej konserwacji i serwisowi, na miejscu podejmujemy się także instalacji części zamiennych.

Twoje zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę. Dostawa części zamiennych jest wykonywana szybko w określonym gwarantowanym terminie i w wiążących stałych cenach.

Konserwacja

Dzięki SSI SCHAEFER masz wybór i możesz decydować, który model wybrać spośród różnych dostępnych modeli konserwacji: konserwacji prewencyjnej za ustaloną kwotę, okresowego sprawdzania lub konserwacji według zamówienia, pełnych funkcji lub funkcji wspierających. Konserwacja, którą oferujemy, dotyczy wszystkiego co jest związane z technologią przenośników, od regałów, przez urządzenia składowania i wyszukiwania, nawet jeżeli nie były dostarczone przez SSI SCHAEFER.

We wszystkich przypadkach praca jest wykonywana przez wykwalifikowany personel SSI SCHAEFER, np. zarejestrowanych inspektorów kontroli. Przeprowadzają oni sprawdzenie zakładu, bez względu na to, czy jego projekt jest mechaniczny, elektryczny czy elektroniczny.

Jako część konserwacji możliwe usterki mogą być przez nas naprawione, a jeżeli jest to konieczne, przeprowadzimy także wymagane prace konfiguracyjne oraz sprawdzimy zgodność z przepisami w zakresie zapobiegania wypadkom. Wraz z możliwościami dostępnymi na miejscu optymalizujemy wydajność całego zakładu.

Wartung vor Ort durch SSI SCHÄFER-Mitarbeiter

Serwis na miejscu

Jeżeli okaże się, że problem nie może być rozwiązany przez telefon, ani przez zdalny dostęp diagnostyczny, technicy SSI SCHAEFER będą dostępni w krótkim i gwarantowanym czasie. Aby to ułatwić, we wszystkich sektorach mamy jednocześnie dostępnych wielu serwisantów.

Zatem rozwiązywanie problemów w Twojej firmie wykonywane jest szybko, efektywnie i zgodnie z określonymi mechanizmami. Każdą usługę kończy szczegółowy raport, który zapewnia niezbędną przejrzystość.

Serwis zdalny

Dzięki bezpośredniemu połączeniu przez VPN, nasi eksperci zdalnie wykrywają możliwe problemy i mogą je rozwiązać. Jeżeli okaże się, że inżynier musi przyjechać do zakładu, zostanie on tam skierowany w ściśle określonych terminach. Krótki czas reakcji jest gwarantowany przez SSI SCHAEFER.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
Referencje z różnych sektorów

Select country

Close