Czy szukasz rozwiązań, które pomogą Ci komisjonować pojedyncze przedmioty? Mamy je. Sortownica poprzecznotaśmowa SSI SCHAEFER może sortować zarówno pojedyncze przedmioty, np. w komisjonowaniu partiami, jak również przy zwrotach. Klienci z różnych sektorów, takich jak handel wysyłkowy, tekstylia, żywność, towary konsumenckie i e-commerce polegają na sprawdzonych i zaufanych systemach SSI SCHAEFER w celu sortowania dużych ilości różnych produktów.

Nasza sortownica poprzecznotaśmowa charakteryzuje się wysoce przyjaznym produktom, szybkim i precyzyjnym sortoNasza sortownica poprzecznotaśmowa charakteryzuje się wysoce przyjaznym produktom, szybkim i precyzyjnym sortowaniem. Zarówno tory przesuwne, jak i technologia przenośników mogą być wykorzystywane jako punkty docelowe. Mogą być one rozmieszczone elastycznie oraz bardzo blisko siebie. Prędkości sięgające nawet 2,5 m/s oznaczają możliwość osiągnięcia wydajności do 10 000 przedmiotów na godzinę.

Oczywiście konsultujemy i planujemy cały system z klientami i zapewniamy konsekwentne zarządzanie projektem. Wszystkie wykorzystywane komponenty pochodzą z naszej firmy. Nasi klienci korzystają z SSI SCHAEFER, jako dostawcy usług, oferującego wszystko, co niezbędne, z jednego źródła.

Korzyści płynące z naszego systemu:

  • przyjazne dla produktów, szybkie i precyzyjne sortowanie,
  • duże szybkości do 2,5 m/s,
  • przerób do 10 000 przedmiotów na godzinę,
  • bliskie i elastyczne rozmieszczenie torów przesuwnych i technologii przenośników,
Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Video

Select country

Close