Jeżeli komisjonowanie jest wykonywane ręcznie w magazynie i szukasz sposobu efektywniejszego kierowania i pracownikami, Radio Frequency Picking (komisjonowanie z użyciem częstotliwości radiowych) SSI SCHAEFER jest idealnym rozwiązaniem.

Oprócz technologii, SSI SCHAEFER zapewnia także oprogramowanie logistyczne oraz pełne podłączenie systemu systemu magazynowego. Jako specjaliści ds. intralogistyki posiadamy doświadczenie zdobyte podczas wykonywania niezliczonej ilości projektów na dużą i małą skalę. Jesteśmy stale skupieni na potrzebach klienta i potrzebie dostarczenia kompletnego systemu, który uczyni magazyn bardziej efektywnym i spowoduje, że firma odniesie więcej sukcesów.

Dialog z personelem magazynu

Dzięki mobilnym User Interfaces (Interfejsom użytkowników, UIM) masz możliwość wymiany danych między poszczególnymi terminalami poprzez radiową transmisję danych. Nasz system działa z wykorzystaniem dialogów użytkowników niezależnych od osprzętu. Radio Frequency Picking może być wdrożone jako rozwiązanie niezależne lub połączone online z systemem. Transmisja pozwala na łączenie z serwerem centralnym, zarówno terminali ręcznych, jak i terminali wózków widłowych, zainstalowanych na stałe.

Mobilny UIM jest idealnie przystosowany do zapewniania wysokiego poziomu efektywności w szerokim zakresie zastosowań.
  • Rejestracja towarów przychodzących
  • Komisjonowanie (goods-to-person)
  • Inwentaryzacja
  • Systemy sterowania wózkami widłowymi
  • Kontrole rozładowywania

 

 

Wszędzie online - dzięki naszemu przenośnemu terminalowi na fale radiowe

Terminal RF jest podłączony do skanera pierścieniowego i jest po prostu noszony przez pracowników komisjonowania na ramieniu. Oznacza to, że mogą oni otrzymywać zamówienia w dowolnym miejscu, odczytywać dane zamówienia bezpośrednio z wyświetlacza i potwierdzać to na terminalu RF. Radiowa transmisja danych do komputera linii jest wykonywana przez punkt dostępu.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Komisjonowanie bezpapierowe>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close