Czy szukasz stanowiska roboczego podłączonego do magazynu automatycznego dla przedmiotów wolno poruszających się (części C)? Czy szybkość jest najważniejszym kryterium?

Dzięki naszemu systemowi stanowisk roboczych „goods-to-person pick-to-bucket,” komisjonowanie artykułów wykonywane jest przy dużej prędkości: nawet 14 zamówień może być jednocześnie przetwarzanych z wykorzystaniem rozwiązania „pick-to-bucket”. Wyświetlana liczba produktów jest zabierana z jednej z toreb składowania, przekazywana na przenośnik na wyższym poziomie i umieszczana w otworze oznaczonym przez technologię „pick-by-light.” Po zakończeniu zamówienia otwór otwiera się i artykuły przesuwają się na centralny przenośnik zbiorczy, który przenosi artykuły do automatycznego punktu wypełniania.

Niezawodne działanie dzięki wiedzy SSI SCHAEFER

Dzięki konsekwentnemu wykorzystywaniu standaryzowanych komponentów z zakresu modułów SSI SCHAEFER, proces komisjonowania gwarantuje niezawodne działanie. Jako dostawca systemu, SSI SCHAEFER kładzie duży nacisk na kompletne rozwiązania z jednego źródła i na płynną współpracę wszystkich komponentów systemu.

Oznacza to, że możesz nie tylko osiągnąć wysoki poziom wydajność ponad tysiąca komisjonowań na godzinę wykorzystując „pick-to-bucket,” ale dzięki 14 otworom (objętość składowania 8 litrów/otwór) masz także wysoką pojemność buforową przy stanowisku roboczym.

Korzyści:
  • ilość błędów zmniejszona praktycznie do 0
  • 10-krotne zwiększenie wydajności komisjonowania w porównaniu do tradycyjnego komisjonowania,
  • nawet 1 000 komisjonowań na godzinę,
  • zapewnienie maksymalnej ochrony produktów,
  • bezpieczna obsługa produktów,
  • eliminacja obsługi pojemników,
  • przejrzyste prowadzenie użytkownika poprzez kratownicę świateł.
Ergonomiczny projekt dla większej produktywności/h5>

Kolejna specjalna funkcja naszej stacji roboczej „pick-to-tote” to projekt ergonomiiergonomics@work!®, inteligentnie zaprojektowana sekwencja chwytania „z góry na dół” zmniejsza obciążenie pracą. Dotykane powierzchnie wykonane z przyjemnych w dotyku wstawek drewnianych przykrywających zminy metal, zwiększają produktywność pracowników.

 
Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Komisjonowanie bezpapierowe>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF

Komisjonowanie bezpośrednio do pojemnika

Nasz system „Pick-to-Tote”

Select country

Close