Czy chcesz zwiększyć efektywność i niezawodność procesu komisjonowania jeszcze bardziej i znaleźć częściowo automatyczne rozwiązanie bezpapierowe? „Pick-by-light” oferuje te korzyści w jednym systemie:

  • łatwe w użyciu,
  • niezawodne prowadzenie użytkownika i zwiększenie jakości komisjonowania w porównaniu z komisjonowaniem według listy,
  • elastyczne przetwarzanie zamówień online i dokładne zarządzanie zapasami online (O transit),
  • kontrola zapasów poprzez funkcje inwentarzu,

Dzięki wykorzystaniu „pick-by-light,” technologii przenośników i sprawdzonego sterowania przepływem materiałów możliwa jest optymalizacja procesów według wymagań i znaczne zmniejszenie kosztów logistycznych.

Systemy „pick-by-light” są odpowiednie dla produktów z częstością obrotów sięgającą 5 do 10 przedmiotów dziennie. System Multilight (wiele lokacji komisjonowania na interfejs) o przystępnej cenie jest zoptymalizowany dla obszarów z niską częstością obrotu towarem.

Niezawodna obsługa towarów

System „pick-by-light” SSI SCHAEFER pozwala na wykluczenie błędów komisjonowania. W każdej przegrodzie składowania jest lampka sygnalizacyjna z wyświetlaczem i co najmniej jeden przycisk potwierdzania. Gdy pojemnik pobierający towar jest w pozycji komisjonowania lampka wskazuje właściwą przegrodę personelowi i odpowiednia liczba ukazuje się na wyświetlaczu. Proces usuwania jest także potwierdzany za pomocą przycisku.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Komisjonowanie bezpapierowe>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF
Video

Select country

Close