Jeżeli wymagasz dużego poziomu niezawodności i efektywności komisjonowania w magazynie, polecamy wykorzystanie naszego systemu E-Pick.

E-Pick jest szybkim, prostym i opłacalnym wprowadzeniem do stanowisk roboczych sterowanych przez „pick-by-light.”

To dlatego, że dzięki temu niezależnemu rozwiązaniu można skonfigurować i obsługiwać kompletny system „pick-by-light.” System jest przyjazny użytkownikowi, począwszy od połączenia z bazą danych zamówień, przez instalację elementów sterujących i przypisanie lokalizacji składowania, po codzienną obsługę. Nie potrzeba do tego specjalnej wiedzy IT, ani usług programisty.

Dzięki temu systemowi można korzystać z doświadczenia i wiedzy lidera rynku w intralogistyce. To zastosowanie pokazuje korzyści starannie zorganizowanych modułów systemowych.

Małe stanowisko robocze, wielka wydajność

E-Pick jest w szczególności odpowiedni dla mniejszych stanowisk roboczych, ponieważ dzięki niemu stają się one niezależnymi offline'owymi komórkami komisjonowania i montażu. Mogą one szybko i elastycznie odpowiadać na krótkotrwałe zmiany i modyfikacje. Jego głównym elementem jest dotykowy komputer, który steruje połączonymi elementami komisjonowania i który wydaje pracownikowi instrukcje.

Znaczne zwiększenie efektywności

Starannie zaprojektowany interfejs użytkownika pozwala na kompletną konfigurację w zaledwie kilka godzin, ponieważ prowadzi przez ustawienia i zadania konfiguracyjne. Dzięki niemu możliwe jest szybkie korzystanie zalet systemu:

  • zwiększenie efektywności komisjonowania,
  • zwiększenie jakości komisjonowania,
  • prosta parametryzajca przetwarzania zamówień może być rozbudowywana etapami,

nawet po zmianie zadań logistycznych E-Pick może być zmodyfikowany do pracy w nowych warunkach w zaledwie kilka minut.

Rozbudowa dla efektywnego stanowiska montażowego

Nasz pick@work jest rozszerzeniem systemu E-Pick i jest konfigurowany przez rozszerzenie oprogramowania w panelu dotykowym. System jest wykorzystywany do efektywnej koordynacji stanowisk montażowych i optymalizacji elementów oraz minimalizacji ilości błędów. Pozycje składowania budowanych części podświetlają się w odpowiedniej sekwencji i są one montowane etapowo z pomocą wskazówek na wyświetlaczu, co czyni pracę łatwą i efektywną.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury

Select country

Close