Czy chcesz zoptymalizować logistykę dystrybucji w przemyśle żywieniowym? Potrzebujesz zatem systemu komisjonowania Schaefer Case Picking, który możesz wykorzystywać do zaopatrywania zapasów efektywnie i automatycznie. To dlatego, że SCP oznacza wartość dodaną - kilkakrotnie:

Dzięki zautomatyzowanym procesom zmniejszasz zapotrzebowanie na personel i zwiększasz szybkość dostaw. Zmniejszasz ilość stłuczeń i utraty towarów – i związanych z tym zwrotów – dzięki komputerowemu układaniu w stos, optymalizowanym pojemnościowo i statystycznie operacjom paletowym z wykorzystaniem technologii robotów. Dodatkowo zmniejszasz koszty zasilania i transportu, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni transportowej.

Dzięki naszemu oprogramowaniu do pakowania dla tworzenia paczek zoptymalizowanych pojemnościowo, stabilnych, z różnymi produktami, możesz liczyć na wyższą efektywność i zmniejszenie kosztów ogólnych.

Płynna automatyzacja jako projekt ogólny

Nasz w pełni zautomatyzowany projekt SCP dla towarów przenoszonych na tacach zapisuje wszystkie etapy procesów, od towarów przychodzących do wychodzących.

  • Ręczne lub zautomatyzowanie dostawy ze składu towarów (w oparciu o wózki widłowe lub systemy składowania i wyszukiwania).
  • Automatyczna depaletyzacja palet producenta w poszczególnych warstwach
  • Automatyczne pośrednie składowanie tac w wysoce dynamicznych systemach buforów tacowych
  • Automatyczne komisjonowanie i sekwencjonowanie dla poszczególnych produktów (skrzynie)
  • automatyczna paletyzacja i zabezpieczanie palet (palety lub pojemniki na rolkach)

Nasz innowacyjny system sterowania działa bez dodatkowych systemów identyfikacji, takich jak kody kreskowe czy transpondery, dzięki czemu oszczędza dużo pracy.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Pobierz broszury
Pobierz broszury
  • Komisjonowanie Schaefer Case Picking>>PDF
  • Automatyzacja SSI SCHAEFER>>PDF
Video
Need more information?

Select country

Close