Dzięki strategicznym stosunkom partnerskim z MoTuM NV, SSI Schaefer stworzył własne portfolio automatycznie sterowanych pojazdów (AGV). Jako liderzy technologiczni w dziedzinie inteligencji rozproszonej oraz technologii zdecentralizowanego sterowania, obie firmy posiadają unikalną przewagę innowacyjną dzięki zastosowaniu inteligentnych systemów.

Partnerzy SSI Schaefer i MoTuM NV oferują:

  • obszerne portfolio produktów AGV
  • obszerne portfolio produktów AGV
  • doskonale dostosowane strategie komisjonowania
  • modularną i elastycznie zaprojektowaną koncepcję
  • możliwość zintegrowania i połączenia technologii z istniejącymi systemami
  • nieograniczony, delikatny transport gwarantujący wysoki stopień bezpieczeństwa osobistego
 

 

 

Innowacyjna technologia zdecentralizowanego sterowania

Asortyment automatycznie sterowanych pojazdów zaprojektowany został dla wszystkich strategii komisjonowania i z łatwością może być łączony z rozwiązaniami intralogistyki SSI Schaefer, począwszy od prostych zastosowań transportowych działających na zasadzie „człowiek do towaru”, aż po w pełni zautomatyzowane komisjonowanie. Szeroki wybór automatycznie sterowanych pojazdów pozwala na transport niewielkich rozmiarów sprzętu transportowego, pojemników na rolkach i palet.

Zakres produktów obejmuje automatyczne wózki widłowe, wózki typu reach truck oraz układarki magazynowe przeznaczone do wąskich alejek. Dzięki uzupełniającym się portfolio produktów obu firm, SSI Schaefer oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania opracowane zgodnie z wymaganiami wszystkich automatycznie sterowanych pojazdów. Z pomocą inteligencji rozproszonej, intralogistyczne AGV mogą komunikować się i zorganizować własną pracę w sposób pozwalający na sprawne wykonywanie zadań. SSI Schaefer i MoTuM NV wdrożyły już liczne, zakrojone na szeroką skalę projekty międzynarodowe z użyciem automatycznie sterowanych pojazdów.

Przegląd całego portfolio produktów AGV znajduje się na stronie firmy MoTuM NV.

Sprawny transport pojemników, kartonów i drobnych elementów dzięki WEASEL®.

  • Od prostych zastosowań transportowych działających na zasadzie „człowiek do towaru”, do w pełni zautomatyzowanego komisjonowania
  • Z pomocą inteligencji rozproszonej, intralogistyczne systemy transportowe mogą się wzajemnie komunikować
Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email

Download brochure
Download brochure

Select country

Close