Światowy handel wymaga perfekcyjnie zorganizowanych procesów logistycznych, które umożliwiają nieprzerwany przepływ towarów. Przynosi on korzyści każdemu, kto jest w niego zaangażowany i znacznie ułatwia m. in. procesy komisjonowania. Szybka kompletacja zamówień jest czynnikiem bardzo istotnym dla każdego przedsiębiorcy logistycznego. W związku z tym nieustannie rośnie znaczenie w pełni zautomatyzowanych systemów magazynowych i zapotrzebowanie na bardziej kompleksową intralogistykę.

Nasze doświadczenie:

SSI SCHAEFER od dziesiątek lat jest partnerem projektów na całym świecie. Dysponujemy dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem w różnych sektorach, w zakresie planowania i implementacji zintegrowanych systemów logistycznych.

Dzięki szerokiej gamie produktów i najszerszemu zakresowi usług w dziedzinie logistyki wewnętrznej, klient otrzymuje dostęp do wydajnych rozwiązań z jednego źródła. Znane firmy z wielu sektorów przemysłu polegają na naszej wiedzy.

Nasze mocne strony:

Najnowocześniejsze procesy produkcji, które zachodzą w naszych systemach produkcyjnych, dają nieskończone możliwości tworzenia wartości dodanej. Zakres świadczonych przez nas usług sięga od planowania systemów i doradztwa, przez realizacje wyposażenia zakładów "pod klucz", po pakiety usług tworzone w całości na zamówienie. Elastyczność i możliwość skalowania rozwiązań systemowych to nasz stały cel.

 

Korzyści dla klientów:

W SSI SCHAEFER projektujemy, produkujemy i wdrażamy w pełni elastyczne rozwiązania powstałe w naszej firmie. Sprawdzona wiedza, doświadczenie i wysokie standardy jakości są dla naszych klientów gwarancją najwyższego poziomu wydajności i bezpieczeństwa inwestycji w projekty intralogistyki.

Pytania i porady
Pytania i porady

Zadzwoń do nas teraz na:

+48 (0)22/665 94 06

Chętnie pomożemy!

Kontakt przez email


Select country

Close